Pirolüsit Taşı Faydaları ve Şifası

0
546

Pirolüsit Taş’ının Özellikleri, Faydaları ve Şifası

 

ÖZELLIKLER: Pirolüsit’in enerjileri dönüştürme ve yeniden yapılandırma yeteneği vardır. Bilinçli olarak yönetildiginde hayatl da yeniden yapılandırabilir. Bu taş enerjik fiziksel, duygusal ve zihinsel bedenlerdeki rahatsizlıklari geçirrir ortama veya meditasyon alanınıza anlık pirolüsit tirilebilecek son derece yararlı bir taştır. Negatif enerjiyi geri kaynaktan gelirse gelsin psisik müdahaleyi gidererek hangi olarak islem sırasinda aurayı güçlendir Güçlü bir zihinden gelen lüzumsuz zihinsel etkileri engeller, duygusal manipülasyonu yok eder ve alt astral dünyalara ilgilerine set çeker. bir kişinin Sizin ka özel bir gündemi olan otorite sahibi bulundurun yanında olmak zo yaninizda bir parça Pirolüsit yapısı Bu, kendi inan sadık kalmanızı sağlayacaktır. Hassas uygun dolayısıyla bazı Pirolüsit’ler takılmaya veya üstünüzde taşımaya değildir ama koruyucu enerjilerine ihtiyaç duyulduğunda tutabilirsiniz. psikolojik olarak Pirolüsit güven, iyimserlik ve azmi destekler. Bu güçlü taş sorunların kaynağına iner ve bir dönüşüm yolu sunar. Geçmiş hayatı veya bedensel çalışmayı da içeren derin duygusal iyileştirme sırasında, duygusal rahatsızlıklardan ve duygusal bedendeki engellerden kurtarmak için destek verir. gücüne sahiptir. Duygusal olarak ilişkileri değiştirme ve dengeleme gücüne sahiptir. olumsuz beklentileri olumlu olanlarla değiştirmeye yardım edebilir.

 

Pirolüsit Taş

 

RENK: Gümüş, siyah, mavi, koyu gri

GÖRÜNÜM: Büyük, parlak, kahverengi matris ya da pütürlü kütle üzerinde yelpaze şeklinde

NADİRLİK: Uzmanlaşmış dükkânlarda kolaylıkla bulunabilir

KAYNAK: Birleşik Devletler, Britanya, Brezilya, Hindistan

İYİLEŞTİRME: Bronşiti tedavi eder, metabolizmayı düzenler, kan damarlarını güçlendirir ve cinselliği uyarır. Ayrica görüşü kuvvetlendirmeye yarar.

KONUM: Uygun sekilde tutun veya yerleşti Pirolüsit çok hassas iksir olduğu ve bedende taşımak için fazla ağır çektiğinden dolaylı yolla aline getirilip bölgesel olarak uygulanabilir veya içilebilir

 

Pirolüsit Taşları

 

 

''Değerli Taşlar | Mineraller | Gemstones | Minerals''.  www.kiymetlitaslar.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here