Larimar Taşı Özellikleri ve Şifası

0
378
Larimar Taşı

ÖZELLIKLER: Yakın geçmişte keşfedilen eterik Larimar Taşı yeni boyutlara açılan “ruhani taşlardan” biridir. Dünyanın evrimini arttirir. Aşk ve barış yayar, huzuru arttırır. Fazla çaba göstermeden derin bir medidatif hal aşılar. Farkındalığı doğal yollardan arttırır ve ruhla bedeni yeni titreşimlerle uyumlu hale getirir. Ruhsal olarak ruhsal benliği kistlayan sahte sınırları yok eder, güçlendirir ve ruha gerçek yolunda ilerlemesi için rehberlik eder. Başka alemlerle meleklere özgü temas ve iletis kurmayı kolaylaştırır. Bir ruh eşi arayanlar için mükemmel bir taştır ve geçmiş hayatlara dair ilişkileri ya da kalp travmalarını iyileştirmeye yardımcıdır. Psikolojik olarak kendi kendine konan ve kısıtlamaları ortadan engel kaldirir, kendini engelleme davranşlarını, özellikle eziyete yönelik Eğilimleri siler ve yaşamin kontrolünü almaya yardim eder. Suçluluk duygusu ve korkuları etmede özellikle etkilidir. Stresli ve değişimin kacinilmaz olduğu dönemleri soğukkanlilikla geçirmeye imkân sağlar zihinsel olarak mutluluk ve şeffafluk verir, yapıcı düşünceler getiri Yaraticiliği tetikler ve “akışa uyum sağlamayı” destekler. Duygusal olarak sükûnet ve denge verir. Aşurl duygulara karşı bir panzehirdir ve bipolar bozuklukları ortadan kaldirir. Kalp travmalarini iyileştirir, doğal bir oyunculuk ve neşeli, çocuksu bir enerji verir. Dünyayi iyileştiren bir taş olarak Larimar, Toprak Ana’nin enerjisine bağlanarak kadinlarin doğuştan gelen dişiliklerine yeniden uyum sağlamalarına ve doğayla bağlarını yeniden kurmalarına yardım eder Toprağa bir akıldığında onun enerji dengesizliklerini ve jeopatik stresine karşi gelir.

 

RENK: Mavi, mavi-yeşil, gri veya beyazlı kırmız

GÖRÜNÜM: Yarı saydam, pürüzsüz, aralardan esas renginde renk helezonları ya da beyaz damarları olabilir. Genellikle küçükten orta boya, yuvarlanmiş

NADIRLIK: Kolay bulunur

KAYNAK: Dominik Cumhuriyeti, Bahamalar

 

Larimar Taşı Kabaşon

 

İYİLEŞTİRME: Kalp, üçüncü  veya karın bölgesine konduğu veya bedenin üzerinde hafifçe dokunarak gezdirildigi zaman bagli varliklari yok eder. Üçüncü goz, kalp, taç ve bogaz cakralarını uyarır, kendi kendini iyileştirmeyi destekler. Kikirdak ve bogaz hastallklarina ozellikle iyi gelir, göğüs, baş ve boyundaki enerji tikanmalarini yok eder. Daralmış eklemler veya tikanmış damarlar üzerine de konabilir. Agryan yerin üzerine birakildiginda agriyi alacaktır. Refleksoloji gereci olarak kullanılan Larimar rahatsızl kların yerini işaret eder ve bedenin meridyenlerini temizler.

 

KONUM:  Uzun sürelerle takın veya tutun; ayaklarda kullanın.

 

Larimar Taşı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here