Labradorit Taşı (Labradorite) Özellikleri ve Şifası

0
495
Labradorit Taşı (Labradorite)
Labradorit Taşı (Labradorite)

ÖZELLİKLER: Yanardöner Labradorit oldukça mistik ve koruyucu bir taş bir ışık getiricidir. Bilinci yükseltir ve evrensel enerjilere bağlantı kurar. Auradan istenmeyen enerjileri kovar ve enerji sızıntısını engeller. Terapi sırasında yayılan negatif enerjilere engel oluşturur. Sizi başka dünyalara veya başka hayatlara götürebilir. Ezotreik bilgilere sahip bir taş olarak gizemlere girişi kolaylaştırır. Labradorit fiziksel enerjileri ruhsal bedene indirir. Bu taş bilinç altından yüzeye mesajlar getirip onları anlamaya kolaylaştırarak aralarında ‘’doğru zamanlama’’ nın da bulunduğu sezgiyi ve pişik yetenekleri uyarır. Psikolojik olarak, geçmişte yaşananlar da dahil olmak üzere korkuları, güvensizlik hissini ve önceki hayal kırıklarından kalan psişik çöküntüleri yok eder. Kişinin kendine inancını ve evrene güvenini güçlendirir. Auraya asılı kalmış düşünce biçimleri de aralarında olmak üzere başka insanların öngörülerini ortadan kaldırır. Aşırı çalışan zihinleri sakinleştirir ve hayal gücüne enerji aşılayarak yeni fikirlerin ortaya çıkmasını sağlar. Analiz ve akıcılık iç görüyle dengelenir. Tefekkür ve içe bakışı teşvik eder. Entelektüel düşünceleri sezgisel bilgelikle senztezler, meselenin köklerine inerek düşünce ve haraketlerin ardında yatan gerçek niyetleri göstererek sanrıları ortadan kaldırmakta üstüne yoktur. Bu taş geçmişin bastırılmış anılarını ortaya kaldırmakta üstüne yoktur. Bu taş geçmişin bastırılmış anılarını ortaya çıkarır. Labradorit değişim sırasında direnç ve dayanıklılık aşılayan yararlı bir arkadaştır. Bir dönüşüm taşı olarak bedeni ve ruhu göğe yükselmeye hazırlar.

 

RENK     :  Grimsiden siyaha, mavi ve sarılı

GÖRÜNÜM:  Her boyutta, genellikle cilalanmış: ışığı görene dek koyu sonra yanardöner mavi altın sarısı pırıltılı. Sarı olan saydam, genelde küçük ve yuvarlanmış

NADİRLİK :  Kolay bulunur

KAYNAK  :  İtalya, Grönland, Finlandiya, Rusya, Kanada, İskandinavya

 

Labradorit Taşlar (Labradorite)

İYİLEŞTİRME: Labradorit göz ve beyin rahatsızlıklarına iyi gelir, st

resine azaltır, metabolizmayı dengeler. Soğuk algınlığını, gut ve romatizmaya iyi gelir, hormonları dengeler, kadınların menstrual gerginliklerini alır, kan basıncını düşürür. Radyonik tedavi sırasında, rahatsızlığın nedenini işaret eden bir tanık olarak kullanabilir.

 

KONUM: Yüksek kalp çakrasının üzerine takın, uygun şekilde asın veya yerleştirin.

 

ÖZEL RENKLER: Genel özelliklerinin yanı sıra farklı renklerine ait özellikler aşağıda sırlanmıştır.

Sarı Labradorit: Yüksek farkındalık düzeylerine erişir, görselleştirmeyi, transı, duru görüyü ve kanallamayı geliştirir. Karın çakrası için yararlıdır ve yüksek bilgelik getirerek zihinsel bedeni genişletir. Mide, dalak, karaciğer, safra kesesi ve böbreküstü bezlerini iyileştirir.

 

Sarı Labradorit Taş (Labradorite)

 

Pembe Labradorit Taş (Labradorite)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here