Kuvars Taşı Faydaları ve Şifası

0
786

Kuvars Taş’ının Özellikleri, Faydaları ve Şifası

 

ÖZELLİKLER: Kuvars, eşsiz helezonik spiralli kristali üçlü şifa verici ve enerji formu nedeni Dünyanın her yerinde bulun arttirici taşlardan birid ve düzenler; ayrıca tikani bu taş enerjiyi emer, boşaltır klar aç için de mükemmeldir Akupunktur neleri Kuvars’la kapland yüzde10 artar. Kırılan kamerasıyla gösterildiği gibi elinizde bir Kuvars taşı omanyetik alaninizi ikiye katlar. Kas denemelerini geliştirir tutmak ve radyasyona kar korur. K elektromanyetizm ve elektriği dağıtır Bu taş, iyileştirmeye gereksinimi olan veya ruhsal bir call girişecek olan kişilerin özel enerji ihtiyaçlarlyla uyumlu bir titreşimsel düzeyde çalişir. Enerjiyi, rahatsizlik başlamadan önceye geri giderek, olabilecek en mükemmel durumunda alir. Organları ve derin bedenleri temizler, iyileştirir, ruhu derinlemesine temizleyerek fiziksel boyutla zihin arasında bağ kurar. Ruhsal düzeyde bu taş enerjiyi olabilecek en üst düzeye çikarir. Her rengi içinde barındıran Berrak Kuvars varlığın tüm düzeylerinde çalışır Doğal bir bilgisayar gibi bilgi depolayan bu taş erişilmeyi bekleyen ruhsal bir kütüphane gibidir. Karmik tohumları sona erdirme yeteneğine sahiptir. Psişik yetenekleri arttırarak sizi ruhsal amaciniza yaklaştirir. Meditasyonda da kullanılan Kuvars dikkat dağıtıcıları filtreden geçirir. Programlama için en etkin all cidir engellerin Zihinsel düzeyde Kuvars konsantrasyona ve anllarin enerji tasarrufu yapar. Arabadaki yakıt borularıra kaldırmaya yardımcıdır Kuvars müthiş bağlandığında yakıt tüketimini azaltır. farklı kesimli Kuvars uçlar ne kadar hızlı uklarına bağı olarak Boumu Bu biçimlerçok önemlidir (Bkz. Taslar n s. 324’ten başlayarak.)

 

Kuvars Kristali

 

RENK: Berrak

GÖRÜNÜM: Uzun, sivri kristaller, saydam, sütümsü veya damarlı, genellikle kümeler halinde, tüm boyutlarda

NADİRLİK: Kuvars’ın pek çok tipi kolay bulunabilir

KAYNAK: Dünyanın her yeri

İYİLEŞTİRME: Kuvars usta bir iyileştiricidir ve her tür şartta kullanılabilir. Bağışıklık sistemini uyarır ve bedeni dengeler. Yanıkların acısını almaya birebirdir Kuvars tüm çakralarla uyumludur ve derin bedenleri hizalar.

KONUM: Uygun şekilde yerleştirin.

 

Kristal Kuvars

 

ÖZEL ŞEKİLLER VE RENKLER: Genel özelliklerinin yani sira farkli biçim ve renklere ait özellikler aşağıda sıralanmıştır.

Mavi Kuvars: başkalarına erişmeye yardımcidir ve korkuları azal zihni yatıştırır, ruhsal yapinizi anlamaniza yardım eder ve umut aşlar iyileştirmede üst bedendeki organlara faydalidir. Kan dolaşıminr temizler ve bağışiklik sistemini güçlendirir.

Altın Şifacı: (doğal kapli, saydam sari) uzun mesafeler arası -buna dünyalar arası da dahildir- ruhsal iletişimi kolaylaştırır ve tüm düzeylerde iyileştirme gücü verir.

Yeşil Kuvars: kalp çakrasini açar ve dengeler. Negatif enerjiyi değiştirir, yaraticlliga ilham verir ve endokrin sistemini dengeler.

Alacali Kuvars: içinde dans eden kırmızı noktalı iplikçikleri vardi Kök ve kalp çakralarını taç çakraya bağlayarak, bedene fiziksel ve ruhsal canlılık verir. Bedendeki kutuplaşmalar ve meridyenleri dengeleyerek onları eterik’e sabitler, derin ve fiziksel sinir sistemlerini uyumlu hale getirir Altin sifaci Alacali Kuvars evrensel aşkın ifade edilmesine yardim eder, ruhsal ve fiziksel alemler arasında köprü görevi görür. iyileştirmede damarları, hafızayı ve tiroidi güçlendirir, tiroid eksikliğine iyi gelir.

 

Mavi Kristal Kuvars

 

Lityum Kuvarsi: (doğal şekilde kaplama leylak rengi-kirmizumtirak mor benekli) doğal bir Güçlü ofke deki depresyon altinda yatan kosullar yavaşça kaldirarak eski rahatsızlıkların notralize eder. Mevcut hayata da z eden duygusal Kuvarsl köklerini yok etmek için eski hayatlara erişebilir. Lityum Bitkiler çakralar icin mükemmel bir ve suyu arindirir. ve hayvanlar için de yararli bir iyileştiricidir Gökkuşağı Aura Kuvarsi (bkz. s. 230) ile ayni güçlere Kuvars

Doğal Titanyum: sahip Kuvars taşlarında ve genellikle Rutile edilmiş Kuvars lar (bkz. s 237) üzerinde “lekeler halinde” bulunurlar.
Doğal Gökkuşağı: pek çok Kuvars taşında bulunur. Evrensel aşk farkındaliğini uyarır, olumsuzlukları çeker, bedene ve ortama şifa enerjisi yayar. Titanyum

Mandalina Kuvarsi: (doğal şekilde saydam turuncu Kuvars kaplı) şok veya travmalardan sonra, özellikle ruh düzeyinde kullanmak için mükemmel bir taştır. Ruhun yeniden bulunmasi ve bütünleşmenin yani sıra psişik ataklardan sonra iyileşmek için kullanılabilir. ucunda Dogal kuvars Mandalina Kuvarsl geçmiş hayatlari iyileştirmek için de kullanılabilir ve ruhun bedelini ödemesi gereken bir hata yapteni düşündüğü zamanlarda yararlidir. Ruh, deneyimlerden ders çkarmas gerektiğini öğrenir. Mandalina Kuvarsi sakral çakrayı harekete gecir uyumunu sağlayarak yaratici enerinin akişini canlandırır. Mandalin Kuvars sizi sinirli inanç sisteminizin ötesine, daha olumlu bir titreşime götürebilir. Benzerin benzeri çekeceğini gösterir.

Tibet Kuvarsi: tek veya çift uçlu olabilir ve içinde “kara eke” oklüzyonları bulunabilir. Tibet’in tinisini ve orada çok uzun zamandır bulunan ezoterik bilgileri taşır. Tibet Kuvars e meditasyon yaparken bu bilgilere uyum sağlanabilir. Bu bilgiler ayrica içgüdüsel olarak iyileştirmede ve ruhsal uygulamalarda ama yine de siyah eke Akaşik Kayıtlar’a erişebilir. benlige geçen, Tibet Kuvars topraklanmış kuvars bedene ve kişisel bedenlere derinlemesine iyileşme sağlayan, derin enerji veren güçlü bir merkezlenmiş enerjiye sahiptir. Fiziksel bedende kullanıldığında tüm meridyenleri saflaştırır ve enerji verir. (Ayrıca bkz. Kuvars’ın daha fazla türü için 229-243, bkz s. eşsiz bir şekli olan Katedral Kuvarsi için s.336-337.)

 

Tibet Kuvarsı

 

 

''Değerli Taşlar | Mineraller | Gemstones | Minerals''.  www.kiymetlitaslar.com

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here