Hayalet Kuvars Taşı Faydaları ve Şifası

0
965

Hayalet Kuvars Taşı Nedir? Hayalet Kuvars Hakkında Bilgiler ve Efsaneleri

İLAVE ÖZELLİKLER: Hayalet taşları evrensel farkında lığın sembolüdür. Amaçları gezegen için iyileştirmeyi desteklemek ve bireylerin iyileştirme yeteneklerini harekete geçirmektir. Bu nedenle ruhsal bir rehbere bağlanır ve meditasyonu geliştirir. Hayalet Kuvars Akaşik Kayıtlara erişimi kolaylaştırarak geçmiş hayatları okur ve geçmişi bir içeriğe oturtmak için bastırılmış anıların üstünü açar. Ayrıca sizi hayatlar arasında bir durumu da sokabilir. İyileştirmede işitme bozukluklarını tedavi eder ve gaipten gelen sesleri duymayı sağlar.

 

Hayalet Kuvars

 

RENK: Minerale göre çeşitlilik gösterir

GÖRÜNÜM: Ana taşın içinde hayalet benzeri bir taş NADİRLİK: Kolay bulunur KAYNAK: Dünyanın her yeri

GÖRÜNÜM: Berrak ana Kuvars taşının içine sıkışmış şekilde küçük beyaz veya renkli ‘’hayalet’’ taşından oluşur.

KAYNAK: Dünyanın her yeri.

 

Hayalet Kuvars Crystal

 

AMETİST HAYALET TAŞI: Doğum öncesi duruma ve şimdiki hayatla ilgisi planlara erişir. Mevcut cisimleşme sırasında ruhsal derslerle oluşan gelişimin değerlendirilmesine yardım eder.

KLORİT HAYALET TAŞI (YEŞİL):Kendini gerçekleştirme sürecine ve enerji nakillerinin ortadan kaldırılmasına yardımcıdır ancak bu amaçla nitelikli bir taş terapistinin rehberliği altında kullanılmalıdır.

DUMANLI HAYALET TAŞI: Sizi ruh grubunuzu bırakmanızdan önceki bir zamana götürür ve grup cisimleşmesinin amacına bağlar. Ayrıca kendi ruh grubunuzun üyelerini tanımanıza ve kendinize çekmenize yardımcı olur. Eğer olumsuz enerjiler grup amacına müdahale ediliyorsa Dumanlı Hayalet Taşı bunları ortadan kaldırır ve grubu tekrar ilk baştaki niyetinin saflığına geri götürür.

 


Hayalet Kuvars Taşı Videosu

 

 

''Değerli Taşlar | Mineraller | Gemstones | Minerals''.  www.kiymetlitaslar.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here