Fenasit Taşı (Fenakit) Faydaları ve Şifası

0
710

Fenasit Taş’ının Özellikleri, Faydaları ve Şifası

 

ÖZELLİKLER: Fenasit bugüne kadar keşfedilmiş en yüksek taş titreşimlerine sahip taşlardan biridir. Kişisel bilinci yüksek bir frekansa bağlayarak oradan dünyaya bilgi akmasını sağlar. Devalar alemi ve göğe Yükselmiş Efendiler ile temas kurar. Fenasit arındırıcı ve bütünleştiricidir, ruhsal titreşimleri yeryüzüne indirir. Eterik bedenle uyum sağlar, hafif bedeni harekete geçirir ve göğe yükselme sürecine yardım eder. Bu taş ruhu iyileştirir ve ona uygun bir araç sağlamak için derin ve fiziksel bedenleri arındırır. Enerjileri sadece kişisel titreşimlerini daha yüksek bir düzeye kaydırarak kendilerini hazırlamış kişiler tarafından ulaşılabilirdir. Fenasit’in tüm çakralarla güçlü bir bağlantısı vardır, onları iyileştirme ve harekete geçirmeyle ilgili bilgileri telkin eder. Üçüncü gözü uyarır ve yüksek taç çakrayı harekete geçirir, iç görüyü geliştirir.Bu taşın çıkarıldığı yerlere bağlı olarak farklı özellikleri vardır. Madagaskar Fenasit’i boyutlar arasıdır ve galaksiler arası olduğu da deneyimlenmiştir. Brezilya’dan çıkarılan Fenasit’in genellikle kendi ”taş muhafızı” vardır.

 

Fenasit Taşı

 

RENK: Renksiz, bazen açik sari, sarı-kırmızı, kirmizi pembe, kahverengi

GÖRÜNÜM: Camsi, kuvars benzeri, küçük kristallerle

NADİRLİK: oldukça nadir ve genellikle paha

KAYNAK: Madagaskar, Rusya, Zimbab Colorado, Brezilya

İYİLEŞTİRME: Fenasit derin düzeyde çalişarak bedeni diri yollarını temizler Akaşik kayt eterik planlar ve enerji indirir, böylece herhangi bir nedenden aracılığıyla  bilgi kaynaklanan bir rahatsizlik tanimlanabilir ve iyileştirilebilir. Fen eterik bedenden fiziksele, iyileştirmeyi sağlar, fiziksel iyileşme için ön şart olarak gerekiyorsa eterik da iyileştirir. Fenasit’in diğer şifa taşlarının enerjilerini arttırma gücü vardır. Kesimli taş olarak takin veya uygun şekilde, özellikle başına

KONUM:  Kesimli taş olarak takin veya uygun şekilde, özellikle başına Üzerine yerleştirin.

 

Fenasit(fenakit) Taşları

 

ÖZEL RENKLER: Genel özelliklerinin yanı sıra farkli renklere ait özellikleri aşağda siralanmiştir:

Berrak Fenasit: boyutlararası yolculuğa yardim eder. Normalde dünyadan erişilemeyecek titreşimsel ruhsal alemler arasında hareket etmeyi kolaylastirir. Önceki ruhsal başlangıçlar hakkındaki anllarinizi harekete geçirir ve titreşimlerini yükselterek, düşüncelerinizi saflaştirarak ve sadece pozitif enerji yaymanız için uyararak “benzerin benzeri çektiğini” öğretir.

Sarı Fenasit: dünya dışı temaslar kurma eğilimi vardır. Bu bir dişavurum taşıdır, dünya koşuluyla arzu edilenleri fiziksel herkesin yararına olması düzleme getirir.

 

Sarı Fenasit(Fenakit)

 

 

''Değerli Taşlar | Mineraller | Gemstones | Minerals''.  www.kiymetlitaslar.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here